.

.

Baoblaze Balık Tankı Temizleyici, akvaryum Çakıl Temizleyici Su Değiştirici için Hızlı Su Değiştirme Kum Yıkama Dışkı Emici Tırmık Kum Kazıma Yosun

Baoblaze Balık Tankı Temizleyici, akvaryum Çakıl Temizleyici Su Değiştirici için Hızlı Su Değiştirme Kum

₺ 43.80

Malların miktarı
Emre için Kİ

Çok fonksiyonlu : emek tasarrufu sağlayan kavrama, kalınlaşmış hava boşluğu; kirin etkili bir şekilde ayrılması ve temizlenmesi; emme portu camı temizleyebilir ve kumu tırmıklayabilir.Çalışma prensibi : sifon prensibi, vakum ortamını oluşturmak için vakum pompasına basın, suyu hızlı bir şekilde değiştirin, tutamağa basın, kullanımı kolay, kalınlaştırılmış gaz torbası daha iyi esnekliğe sahiptir ve kullanım süresini uzatır. 2 su giriş boruları, farklı kombinasyonlarla farklı boyutlarda balık tanklarında kullanılabilir.Akvaryum yüklemek için, kullanımı kolay, ve zaman ve emek tasarrufu aksesuarlar açısından zengin, kolay.Pompalarken, çıkış suyu seviyesi giriş suyu seviyesinden 50 cm'den daha düşük olmalıdır.Açıklama : -Çok fonksiyonlu : emek tasarrufu sağlayan kavrama, kalınlaşmış hava boşluğu; kirin etkili bir şekilde ayrılması ve temizlenmesi; emme portu camı temizleyebilir ve kumu tırmıklayabilir. - Çalışma prensibi : sifon prensibi, vakum ortamını oluşturmak için vakum pompasına basın, suyu hızlı bir şekilde değiştirin, tutamağa basın, kullanımı kolay, kalınlaştırılmış gaz torbası daha iyi esnekliğe sahiptir ve kullanım süresini uzatır. - 2 su giriş borusu, farklı kombinasyonlarla farklı boyutlarda balık tanklarında kullanılabilir. - Akvaryum yüklemek için, kullanımı kolay, ve zaman ve emek tasarrufu aksesuarlar açısından zengin, kolay. - Pompalarken, çıkış suyu seviyesi giriş suyu seviyesinden 50 cm'den daha düşük olmalıdır.Özellikler : - Malzeme : Plastic Size Grafik : Boyutu : 42x16.16 2x6cm/.53x6.37x2.36 inches Package İçerir : 1 Adet akvaryum Su Changer Note : farklı renkler arasındaki fark için manuel ölçüm 0.007 3-5 g/ nedeniyle 1-3 cm 55/-1.18 inç fark 0.01 lb 0.57/-0.18 oz izin ver Lütfen.Renkler, ışığa ve listenin nasıl görüntülendiğine bağlı olarak farklı görünebilir.Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.Keyifli bir alışveriş deneyimi diliyorum!Çevrimiçi mal satma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz, müşterilere en iyi ürün ve hizmeti sunmaya odaklanıyoruz.

Temel Özellikleri

- Material:
Plastic
Size Chart:
Size:
42x16.2x6cm/16.53x6.37x2.36 inches
Package Includes:
1 Piece Fish Tank Water Changer :
Please allow 1-3 cm/ 0.39-1.18 inch difference due to manual measurement and 3-5 g/ 0.007-0.01lb/ 0.11-0.18oz for the difference between different colors. :
Colors can appear different depending on light and how the listing is viewed. :
Thanks for your understanding and attention. Wish you a pleasant shopping experience! :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :

Birindeki katılımlar