.

.

ZYSWP 3 Parçalı Set saklama kutusu Iç Çamaşırı Bölücü Kapaklı klozet organizatör Depolama Organizatör Kutusu Kapak Çekmece Organizatör (Renk: C, Boyut

ZYSWP 3 Parçalı Set saklama kutusu Iç Çamaşırı Bölücü Kapaklı klozet organizatör Depolama Organizatör Kutusu

₺ 426.45

Malların miktarı
Emre için Kİ

İç çamaşırları, iç çamaşırları ve çorapları temiz ve düzenli tutmak için makul bir şekilde kategorilere ayırın.Kapak tasarımı istifleme ve depolama için uygundur.Tek bölmeli, 4-7 sütyen saklayabilir, düzgün ve deforme olması kolay değildir. 10 bölme, iç çamaşırı, tayt, eşarp, jartiyer vb.Gibi daha büyük eşyaları saklayabilir. 15 bölme, iç çamaşırı, çorap, ipek eşarp, mücevher vb.Gibi küçük eşyaları saklayabilir., verimli depolama, temiz ve kullanışlı.İç çamaşırları, iç çamaşırları ve çorapları temiz ve düzenli tutmak için makul bir şekilde kategorilere ayırın.Kapak tasarımı istifleme ve depolama için uygundur.Tek bölmeli, 4-7 sütyen saklayabilir, düzgün ve deforme olması kolay değildir.10 bölme, iç çamaşırı, tayt, eşarp, jartiyer vb.Gibi daha büyük eşyaları saklayabilir.15 bölme, iç çamaşırı, çorap, ipek eşarp, mücevher vb.Gibi küçük eşyaları saklayabilir., verimli depolama, temiz ve kullanışlı.Ürün adı : İç çamaşırı saklama kutusuana malzeme : plastiközelleştirme : 1 ızgara/10 ızgara/15 ızgaraağırlık : 1.35 kgpaket içerir : 1* iç çamaşırı saklama kutusu (resimde diğer giysileri dahil etmeyin)1. Ölçümler elle yapıldı, bu nedenle 1-2 cm veya 1-5g.2 içinde hatalar olabilir. Aydınlatma, kontrast ve renkli ekran gibi faktörler fotoğrafların biraz farklı görünmesine neden olabilir, bu herhangi bir ürün kalitesi sorununun göstergesi değildir.3. Boyut gerçek ölçümlere dayanmaktadır.Ayrıntıları daha iyi görüntülemek için resimleri büyütebiliriz.

Temel Özellikleri

1 grid/10 grids/15 grids :
Weight:
1.35kg
Package includes:
1* Underwear Storage Box (Do not include other clothes in the picture) :
1. The measurements were done by hand, so there may be errors within 1-2cm or 1-5g. :
2. Factors such as lighting, contrast and color display can cause the photos to look slightly different, this is not indicative of any product quality issues. :
3. The size is based on the actual measurements. We may enlarge the pictures just to display details better. :

Birindeki katılımlar