.

.

DONGSHUAİ Kahve Makinesi 360 Derece Rotasyon Elektrikli Kahve Percolator Kahve Mocha Pot Çevre Dostu Çay Su (200 Ml)

DONGSHUAİ Kahve Makinesi 360 Derece Rotasyon Elektrikli Kahve Percolator Kahve Mocha Pot Çevre Dostu Çay

₺ 327.96

Malların miktarı
Emre için Kİ

[KULLANIMI GÜVENLİ] Kahve kaynatıldıktan sonra, bu Moka Paslanmaz Çelik Elektrikli Kahve Makinesinin sigortası, kullanımı güvenli olan sıcak tutma moduna otomatik olarak geçecektir. [TAŞIMASI KOLAY] Bu elektrikli mocha kahve makinesi dışarı çıkmak için çok uygundur.Elektrikli kahve makinesi, sökülmesi kolay ve kırılmadan veya kırılmadan bir torbaya veya valize kolayca doldurulabilen 3 katmanlı bir tasarıma sahiptir. bending.It seyahat için idealdir. [TEMİZLEMESİ KOLAY] Bu kahve makinesini tekrar monte etmeden önce, temiz suyla durulayın ve tüm bileşenlerin dik konumda havada kurumasını bekleyin.Sabun tavsiye edilmez, çünkü kavanozda biriken kahvenin uçucu yağını giderir. [LEZZETLİ bir KAHVE YAPIN] Elektrikli kahve makinemiz 360 derece dönebilir, bu paslanmaz çelik elektrikli kahve makinesi lezzetli kahvenin tadını çıkarmak için mükemmel bir arkadaştır. [GIDA sınıfı PASLANMAZ ÇELİK MALZEME] Bu çay elektrikli kahve makinesi gıda sınıfı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Elektrikli mocha üreticimiz çevre dostu ve güvenlidir use.It aileniz için olmazsa olmaz bir eşyadır.Renk : 200ml Specification : Türü : Elektrikli kahve maker Material : gıda sınıfı paslanmaz steel Voltage : 220 VFrequency : 50 HZPower : 400 W / 480 WCapacity : 200ml Weight : yaklaşık. 1252gboyutu : yaklaşık. 24.5 * 17 cmkapasite : 300 mlsize : yaklaşık. 26 * 17cmağırlık : yaklaşık. 1254p Aket listesi : 1 * elektrikli kahve makin Esitemizlik : 1. Kullanmadan önce huniyi beyaz sirke ve suyla yıkayın ve kurutun.2. Kullanırken, çizilmeyi önlemek için keskin nesnelerle çarpışmaktan kaçının.3. Kullandıktan sonra, az miktarda nötr veya alkali deterjanla yıkayın, ardından yumuşak bir bezle kurulayın, kuru ve temiz tutun.4. Kuru yanmadan kaçının.% 100 Memnuniyet : Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, günün her saatinde hizmetinizdeyiz, size mutlu bir yaşam ve en iyisini diliyoruz!.

Temel Özellikleri

Type:
Electric coffee maker
Material:
food grade stainless steel
Voltage:
220V
Frequency:
50HZ
Power:
400W / 480W
Capacity:
200ml
Weight:
approx. 1252g
Size:
approx. 24.5 * 17cm
Capacity:
300ml
Size:
approx. 26 * 17cm
Weight:
approx. 1254g
List of packages:
1 * electric coffee maker :
Maintenance:
1. Wash and dry the funnel with white vinegar and water before use. :
2. When using, avoid collision with sharp objects to avoid scratching. :
3. After use, wash with a small amount of neutral or alkaline detergent, then dry with a soft cloth, keep it dry and clean. :
4. Avoid dry burning. :
100% Satisfaction:
If you have any questions, please contact us in time, we are at your service around the clock, wish you a happy life and all the best!

Birindeki katılımlar