.

.

Ayrılabilir 4 bölmeli masa düzenleyici, Kart/Kalem/Kalem/Cep Telefonu / Uzaktan Kumanda Konteyner Tutucu Kozmetik Masası Ofis Depolama Cilt Bakım Çantası ruj kılıfı Çeşitli Eşyalar (Kayısı)

Ayrılabilir 4 bölmeli masa düzenleyici, Kart/Kalem/Kalem/Cep Telefonu / Uzaktan Kumanda Konteyner Tutucu

₺ 32.97

Malların miktarı
Emre için Kİ

TEMEL BİLGİLER-Mükemmel boyutta kalem / kalem masası organizatörü!Yaklaşık toplam boyutu : 12.5x11. 3x10. 7 cm/ 4. 9x4. 4x4. 2 inç.Toksik olmayan,kokusuz ve dayanıklı yüksek kaliteli çevre dostu plastikten yapılmıştır.Pürüzsüz ve yuvarlatılmış kenarlar görsel çekiciliğe katkıda bulunur.Kullanışlı VE KOMPAKT ORGANİZATÖR-Eşyalarınızı saklamak ve düzenlemek için 4 bölme.Ofis kırtasiye malzemelerinizi tek bir yerde saklayın.İhtiyacınız olan şeyleri elinizin altında tutan masa aksesuarlarınız için iyi düşünülmüş boyutlar.Ofis Çalışma Alanı için bu Masaüstü Tutucu, kalemleri, klipsleri ve diğer küçük sanat malzemelerini düzenlemek için özellikle mükemmeldir!.ÇIKARILABİLİR KUTU KABI-Alt bölme (daha küçük kısım) aslında beyazdan çıkabilir, böylece üç bölme yapabilir, kartvizitlerinizi, post-it notlarınızı, klipslerinizi ve diğer küçük eşyalarınızı tepsi alanının içine koyabilirsiniz.Daha küçük porsiyonlar, başka yerlerde de kullanmak için parçalara ayırmanıza izin verir, ortadaki bölücü de farklı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ayarlanabilir.ÇOK FONKSİYONLU masa organizatörü-Masaüstü Depolama Organizatörü kalemlerinizi, işaretleyicilerinizi, kalemlerinizi, makaslarınızı, yapışkan notlarınızı, uzaktan kumandalarınızı, boya fırçalarınızı, akıllı telefonunuzu, not kağıdınızı, isim kartlarınızı ve diğer dağınıklıklarınızı tutabilir, ayrıca makyaj, fırça veya mücevher yerleştirmek için bir tutucu olarak oldukça kolay bir şekilde idealdir. ve güzel görünüyor ve masanızdaki dağınıklığı temizleyin.MODERN DEKOR KUTUSU - Organizatör, çekmeceler veya tezgahlar gibi daha küçük alanların/eşyaların düzenlenmesine yardımcı olmak için gerçekten iyidir, temiz çizgilerle şık şekil görsel çekiciliğe katkıda bulunur ve herhangi bir dekora, eve veya office.It ayrıca arkadaşlarınıza ve ailenize hediyeler için iyi bir seçimdir ve aynı zamanda iyi bir seçimdir şirket hatıraları için.Yüksek çalışma alanı ve ev için kaliteli ABS malzeme, çabukluk ve dayanıklılık,iyi bir yardımcısı Yapılmış 12.5 x 11.3 x 10.7 cm/ 4,9 x 4.4 x 4.2 inches Material : ABS Ağırlık : 7.37 oz Ürün Özellikleri özellikler : çok Fonksiyonlu Masa Organizatör Renk : kayısı Demesion : : .- Pürüzsüz ve yuvarlak kenarlar görsel çekiciliğe katkıda bulunur, ev dekorunuzun şık ve şık görünmesini sağlar.- 4 bölmeden oluşan, farklı parçaların makul boyutu bunu yapabilir work.To kalem, kurşun kalem, post-it notları, yapımcılar, kartvizit, uzaktan kumanda ve diğer masa malzemeleri gibi ofis, okul veya ev ihtiyaçlarınızı uygun bir yerde bir arada saklayın ve istediğiniz şekilde düzenleyin.- Çıkarılabilir tasarım, daha küçük kısımlar çıkarılabilir, ortadaki bölücü de farklı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ayarlanabilir.- Tuvalet masanızı düzenlemek ve kozmetik ürünlerini cilt bakım çantası ruj kılıfı çeşitli eşyalar olarak saklamak için de uygundur.- Herhangi bir dekor uyuyor, ev veya office.It ayrıca arkadaşlarınıza ve ailenize hediyeler için iyi bir seçimdir.Paket şunlardır : 1 x Plastik Kırtasiye saklama kutusu Kayısı.

Temel Özellikleri

Multifunctional Desk Organizer :
Colour:
apricot
Demesion:
12.5 x 11.3 x 10.7 cm/ 4.9 x 4.4 x 4.2 inches
Material:
ABS
Weight:
7.37 oz
Product Features:
- Made of high-quality ABS material, fastness and durability,a good helper for workspace and home. :
- Smooth and rounded edges add to the visual appeal, keep your home decor looking stylish and chic. :
- Made up of 4 compartments,reasonable dimension of different parts make it could work. To store your office, school or home essentials, such as pen, pencil, post-it notes, makers, business card, remote control and other desk supplies together in one convenient location and organized how you want. :
- Detachable design, the smaller portions can be removed, the divider in the middle are adjustable too to fit your different needs. :
- Also suitable for organizing your dressing table and storing cosmetics as skin care case lipstick case sundries. :
- Fits in any decor, home or office. It is also a good choice for gifts to friends and family. :
Package include:
1 x Plastic Stationery Storage Box Apricot :

Birindeki katılımlar