.

.

Xiangxin çöp torbası Tutucu, Çok Fonksiyonlu Güçlü Taşıma Kapasitesi Çöp Tutucu, gümüş Uzay Tasarrufu için Restoran mutfak Aksesuarı Dolap Ev

Xiangxin çöp torbası Tutucu, Çok Fonksiyonlu Güçlü Taşıma Kapasitesi Çöp Tutucu, gümüş Uzay Tasarrufu için

₺ 180.00

Malların miktarı
Emre için Kİ

Mutfakta havlu ve temizlik bezi asmak için de kullanılabilir, kullanımı güvenilirdir.Çöp torbasını kolayca asmak için dikey alandan tam olarak yararlanın, kullanımı kolaydır.Raf, kapıya kolayca asılabilir, yerden tasarruf sağlar ve etkili bir şekilde kullanılabilir.Yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzeme, sağlam ve kullanımı dayanıklı.Plastik torba ve çöp torbası rafa kolayca asılabilir, pratik ve kullanışlı.Özellik : 1. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzeme, sağlam ve kullanımı dayanıklı.2. Çöp torbasını kolayca asmak için dikey alandan tam olarak yararlanın, kullanımı kolaydır.3. Raf, kapıya kolayca asılabilir, yerden tasarruf sağlar ve etkili bir şekilde kullanılabilir.4. Plastik torba ve çöp torbası rafa kolayca asılabilir, pratik ve kullanışlı.5. Mutfakta havlu ve temizlik bezi asmak için de kullanılabilir, kullanımı güvenilirdir.Şartname : Durum : %100 % yepyeni Öğe Türü : çöp torbası tutucumalzeme : 430 paslanmaz çelikuygulama : 2.5 cm'den az kalınlığa sahip dolap kapısı için uygun Kapı yuvası genişliği 1 mm'den büyük olmalıdırkanca Boyutu : Yaklaşık. 4x2.5 cm / 1. 6x1 ın Rack Boyutu : Yaklaşık. 18.5x3. 5 cm / 7. 3x1. 4 inç Kulplar arasındaki genişlik : Yaklaşık. 22.5 cm / 8.9 inç Ağırlık : Yaklaşık. 240g / 8.5 ozpaket Listesi : 1 x Çöp Torbası tutucusunotice : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Temel Özellikleri

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Trash Bag Holder
Material:
430 Stainless Steel
Application:
Suitable for cabinet door with thickness less than 2.5cm :
Door slot width needs to be greater than 1mm :
Hook Size:
Approx. 4 x 2.5 cm / 1.6 x 1 in
Rack Size:
Approx. 18.5 x 3.5 cm / 7.3 x 1.4 in
Width between Handles:
Approx. 22.5cm / 8.9in
Weight:
Approx. 240g / 8.5oz
Package List:
1 x Trash Bag Holder
Notice:
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.

Birindeki katılımlar