.

.

Havlu Bar, Duvara Monte Altın Havlu Askısı Hızlı Kurulum Havlu Tutucu 304 Paslanmaz Çelik Bulaşık Bezi için Ev için Mutfak için Çamaşır Odası(50 cm)

Havlu Bar, Duvara Monte Altın Havlu Askısı Hızlı Kurulum Havlu Tutucu 304 Paslanmaz Çelik Bulaşık Bezi için

₺ 113.37

Malların miktarı
Emre için Kİ

Fırçalanmış Kaplama : Elle fırçalanmış paslanmaz çelik kaplama günlük çizilmelere ve renk bozulmalarına karşı koyabilir ve şık altın yüzey bu havlu askısını çağdaş banyo stiliyle mükemmel bir şekilde eşleştirir.Havlulara Kolay Erişim : El havlularını, banyo havlularını ve bulaşık havlularını kullanımda tutmak için havlu çubuğunu dolabın veya dolap kapısının her iki tarafına takabilirsiniz, böylece ev işi yaptıktan sonra ellerinizi istediğiniz zaman silebilirsiniz.Kurulumu kolay : Delik açmadan hızlı ve kurulumu kolay olan bu havlu çubuğunu takmak için ekli yapışkan etiketi kullanın, duvara zarar vermeden doğrudan duvara yapıştırın.Geniş Uygulama Yelpazesi : Tek bar havlu askısının modern tasarımı banyolar, dış mekan duşları, banyo dolapları, mutfak dolapları, çamaşır odaları, oturma odaları vb.Için çok uygundur.Yüksek Kaliteli Paslanmaz Çelik : Güvenilir 304 paslanmaz çelikten yapılmış banyo havlu askısı korozyonu ve paslanmayı önler ve banyo ve mutfak gibi ıslak ortamlarda kullanım için uygundur.Özellik : 1. Kurulumu kolay : Delik açmadan hızlı ve kurulumu kolay olan bu havlu çubuğunu takmak için ekli yapışkan etiketi kullanın, duvara zarar vermeden doğrudan duvara yapıştırın.2. Fırçalanmış Kaplama : Elle fırçalanmış paslanmaz çelik kaplama günlük çizilmelere ve renk bozulmalarına karşı koyabilir ve şık altın yüzey bu havlu askısını çağdaş banyo stiliyle mükemmel bir şekilde eşleştirir.3. Yüksek Kaliteli Paslanmaz Çelik : Güvenilir 304 paslanmaz çelikten yapılmış banyo havlu askısı korozyonu ve paslanmayı önler ve banyo ve mutfak gibi ıslak ortamlarda kullanım için uygundur.4. Geniş Uygulama Yelpazesi : Tek bar havlu askısının modern tasarımı banyolar, dış mekan duşları, banyo dolapları, mutfak dolapları, çamaşır odaları, oturma odaları vb.Için çok uygundur.5. Havlulara Kolay Erişim : El havlularını, banyo havlularını ve bulaşık havlularını kullanımda tutmak için havlu çubuğunu dolabın veya dolap kapısının her iki tarafına takabilirsiniz, böylece ev işi yaptıktan sonra ellerinizi istediğiniz zaman silebilirsiniz.Nasıl Kullanılır : Duvara yapışarak doğrudan kullanılabilirözelleştirme : Öğe Türü : Havlu rafmalzeme : 304 Paslanmaz çelikişlemi : fırçalırenk : Altınpaket Listesi : 1 x Havlu rafnot : 1. Izin lütfen 0-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Temel Özellikleri

Item Type:
Towel Rack
Material:
304 Stainless Steel
Process:
Brushed
Color:
Gold
Package List:
1 x Towel Rack :
1. Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Birindeki katılımlar