.

.

Elektrikli Süpürge, Jet Elektrikli Süpürge Yer Üstü Yüzme Havuzları için Kaplıcaları Temizlemek için Çeşmeler için Gölet için Plastik El Tipi Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge, Jet Elektrikli Süpürge Yer Üstü Yüzme Havuzları için Kaplıcaları Temizlemek için Çeşmeler

₺ 146.70

Malların miktarı
Emre için Kİ

Ustaca meme, kolay kurulum, ince işleme, çapaksız düzgün kalınlık ve kolay kullanım.Bilimsel olarak tasarlanan hortumun su basıncı, yaprakları ve diğer kalıntıları toplama torbasına emebilen ve hızlı bir şekilde atabilen bir venturi etkisi yaratacaktır.Elektrikli süpürge tamamen suya batırılmalıdır, aksi takdirde su kaplıcaları, yer üstü yüzme havuzlarını, göletleri ve çeşmeleri temizlemek için uygun tüm yerlere püskürtülür.Küçük boyutlu, hafif, taşınabilir ve daha az alan, kullanımı daha kolay olabilir.Benzersiz su çıkışı, türbülanslı su akışı, temizlemek için su basıncından tam olarak yararlanabilir.Özellik : 1. Benzersiz su çıkışı, türbülanslı su akışı, temizlemek için su basıncından tam olarak yararlanabilir.2. Bilimsel olarak tasarlanan hortumun su basıncı, yaprakları ve diğer kalıntıları toplama torbasına emebilen ve hızlı bir şekilde atabilen bir venturi etkisi yaratacaktır.3. Ustaca meme, kolay kurulum, ince işleme, çapaksız düzgün kalınlık ve kolay kullanım.4. Elektrikli süpürge tamamen suya batırılmalıdır, aksi takdirde su kaplıcaları, yer üstü yüzme havuzlarını, göletleri ve çeşmeleri temizlemek için uygun tüm yerlere püskürtülür.5. Küçük boyutlu, hafif, taşınabilir ve daha az alan, kullanımı daha kolay olabilir.Şartname : Öğe Türü : Elektrikli süpürgeağırlık : Yaklaşık. 369g / 13 Oz Komple Ürün Boyutu : Yaklaşık. 24. 7x6cm / 9.7x2.4inmalzeme : Plastikuygulama : Elektrikli süpürgenin sadece bahçe hortumunun su basıncı ile beslenmesi gerekir.Hortumdaki su vakuma girer ve emme üretir.Güçlü jet emişi temizliği çok kolaylaştırır.Paket listesi : 1 x Saman1 x Net Çanta1 x Bağlayıcı1 x Fırça1 x Kolu Bağlayıcı1 x Siyah Kauçuk Halka.

Temel Özellikleri

Item Type:
Vacuum Cleaner
Weight:
Approx. 369g / 13oz
Complete Product Size:
Approx. 24.7x6cm / 9.7x2.4in
Material:
Plastic
Application:
The vacuum cleaner only needs to be powered by the water pressure of the garden hose. The water in the hose enters the vacuum and generates suction. The powerful jet suction makes cleaning very easy.
Package List:
1 x Straw :
1 x Net Bag :
1 x Connector :
1 x Brush :
1 x Handle Connector :
1 x Black Rubber Ring :

Birindeki katılımlar